نحوه ثبت سفارش و روش های پرداخت

ساعات کاری وبسایت موژابیوتی لند هر روزه از ساعت 8 الی 20 میباشد و نحوه ثبت سفارش در وبسایت موژا بیوتی لند به صورت آنلاین امکان پذیر است و پروسه پرداخت و حمل بصورتهای زیر قابل انجام است:

پروسه حمل در موژابیوتی:

در صفحه پرداخت موژا بیوتی در قسمت حمل با 3 گزینه روبرو میشوید که بترتیب به توضیح آتها خواهیم پرداخت:

1- حمل با پست پیشتاز: این قسمت سفارشهای شما طی پروسه 1 الی 2 روزه پردازش خواهند شد و تحویل پست جمهوری اسلامی ایران میشوند که زمان رسیدن بسته ها طبق ثوانین پستی بین 3 الی 9 روز کاری میباشند اما معملا بین 1 تا 4 روز کاری تحویل میشوند. این مبلغ برای مشتریان تهرانی 25000تومان و شهرستان 30000 تومان در حال حاضر میباشد.

2- حمل با اسنپ باکس: این گزینه صرفا برای مشتریان ساکن در تهران فعال میباشد که قصد دریافت فوری سفارش خود را دارند. پس از انتخاب این گزینه و پردازش سفارش مشتری موظف است از ظریق دایرکت پیج اینستاگرام موژابیوتی هماهنگی جهت ارسال را با ادمینهای پیج بنماید تا ارسال صورت پذیرد. بدیهی است در این حالت هزینه پیک هنگام تسویه سفارش درس سایت موژابیوتی اخذ نخواهد شد و مشتری این هزینه را  طبق نرخهای آنی اسنپ به پیک پرداخت میکند.

2-1 ارسال پیک موژابیوتی: این گزینه صرفا برای مشتریان از مناطق 22گانه تهران فعال میباشد که تمایل دارند از طریق پیک مورد اعتماد موژابیوتی سفارش خود را درییافت کنند. در هنگام ثبت سفارش مشتری باید زمان تحویل پیک را طبق برنامه موجود در زمان بندی ارسال انتخاب کند و موژابیوتی سفارش را در زمان مقرر بدست مشتری میرساند. هزینه این روش حمل در وبسایت موژابیوتی در حال حاضر ثابت و مبلغ 35000 تومان میباشد

نکته: در صورت حضور پیک موژابیوتی در زمان تعیین شده توسط مشتری و عدم حضور در آدرس مثصد سفارش عودت داده شده و مشتری برای دریافت سفارش خود متعهد به پرداخت هزینه حمل دوباره میباشد.

3- افزودن به خرید قبلی (سبد خرید): این گزینه برای مشترانی است که قبلا از ما خرید داشته اند و میخواهند به خرید خود قبل از ارسال سفارششان اضافه بکنند تا سفارش دوباره مشمول هزینه ارسال نشود. در صورتی که مشتری اشتباها این گزینه را انتخاب کند سفارشش ارسال نخواهد شد و طی پیامک به ایشان جهت تسویه هزینه حمل و ارسال سفارش اطلاع راسنی خواهد شد.

نحوه پرداخت در وبسایت موژا بیوتی لند:

نحوه پرداخت در وبسایت موژابیوتی هم از 2 طریق است که در ذیل به توضیح آن میپردازیم:

1-پرداخت آنلاین هزینه سفارش: در این قسمت شما میتوانید فاکتور خود را از طریق درگاه امن پرداخت آنلاین پرداخت کنید و سفارش خود را در هر ساعت از شبانه روز نهایی کنید.

2- کارت به کارت: این قسمت برای مشتریانی است که رمز دوم اینترنتی ندارند و قادر به پرداخت آنلاین نیستند. شما از طریق این گزینه پس از تکمیل فرم پرداخت و فشردن دکمه ثبت سفارش پیامکی دریافت میکنید که حاوی اقلام سفارش، مجموع فاکتور، شماره کارت واریزی جهت ثبت نهایی فاکتور و شماره واتساپ ارسال رسید بانکی است.

پس از واریز وجه و ارسال رسید بانکی، این واریزی توسط ادمین وبسایت موژابیوتی کنترل میگردد و پس از تایید ادمین سفارش ثبت نهایی میشود.

نکته 1: پس از فشردن دکمه ثبت سفارش در حالت کارت به کارت 3 ساعت برای ارسال رسید واریزی خود فرصت دارید و محصولات درخواست شما تا 3 ساعت برای شما رزرو میماند. بدیهیست پس از زمان ذکر شده سفارش شما لغو و برای دریافت اقلام مورد نیاز خود موظف به ثبت سفارش مجدد هستید و موژآبیوتی تعهدی به موجود بودن لیست اقلام سفارش لغو شده ندارد

نکته 2: گزینه سومی در سایت بنام ثبت ادمین وجود دارد که این گزینه فقط مختص ثبت سفارش ادمینهای پیج اینستاگرام میباشد و هر سفارشی که از طریق سایت توسط مشتریان با این گزینه ثبت گردد فورا لغو میشود و ترتیب اثر داده نخواهد شد.